text.skipToContent text.skipToNavigation
  • Nopea toimitus jopa 1-3 arkipäivässä
  • Toimitusmaksu alkaen 4,90€
  • Nopea toimitus jopa 1-3 arkipäivässä
  • Toimitusmaksu alkaen 4,90€

 Nyt paljon tuotteita Outletissa! Huom. tarjoukset voimassa vain verkkokaupassa.

Tervetuloa Hehku-myymälöihin

Katso alta lähin Hehku-myymäläsi:

Hehku Helsinki Forum

Mannerheimintie 14–20
00100 Helsinki
Ma-Pe10-21
La10-19
Su12-18
050 331 5306 helsinki.forum@hehku.fi

Hehku Helsinki Redi

Hermannin rantatie 5
00580 Helsinki
Ma-Pe10-21
La10-19
Su12-18
050 472 9999 helsinki.redi@hehku.fi

Hehku Helsinki Ruoholahti

Itämerenkatu 21
00180 Helsinki
Ma-Pe10-20
La10-18
Su12-18
050 325 6717 helsinki.ruoholahti@hehku.fi

Hehku Nokia

Nuijamiestentie 5
37120 Nokia
Ma-Pe10-20
La10-18
Su12-18
050 349 4775 nokia@hehku.fi

Hehku Raisio Mylly

Myllynkatu 1039
21280 Raisio
Ma-Pe10-21
La10-19
Su10-19
050 511 6237 raisio.mylly@hehku.fi

Hehku Tampere Kuninkaankulma

Kuninkaankatu 14
33210 Tampere
Ma-Pe10-20
La10-18
Su12-18
050 590 9676 tampere.kuninkaankulma@hehku.fi

HEHKU TAMPERE RATINA, POP UP

Vuolteenkatu 1
33100 Tampere
Ma-Pe10-20
La10-18
Su12-18
0505718107 tampere.ratina@hehku.fi

Hehku Tampere Turtola

Martinpojankatu 4
33710 Tampere
Ma-Pe10-20
La10-18
Su12-18
050 428 5155 tampere.turtola@hehku.fi

Hehku Turku Länsikeskus

Markulantie 150
20320 Turku
Ma-Pe11-18
La11-17
Susuljettu
050 345 8617 turku.lansikeskus@hehku.fi

Hehku Turku Skanssi

Skanssinkatu 10
20730 Turku
Ma-Pe10-21
La10-19
Su11-18
050 594 7680 turku.skanssi@hehku.fi

Hehku Vantaa Koivukylä

Ojalehdonkuja 1
01400 Vantaa
Ma-Pe 10-20
La10-18
Su12-18
050 356 5504 vantaa.koivukyla@hehku.fi

Hehku Vantaa Tammisto

Tammiston Kauppatie 9
01510 Vantaa
Ma-Pe10-20
La10-18
Su12-18
050 501 1794 vantaa.tammisto@hehku.fi

Hehku Jyväskylä Forum - MYYMÄLÄ SULJETTU

Kauppakatu 20
40100 Jyväskylä
Ma-Pesuljettu
Lasuljettu
Susuljettu

Hehku Jyväskylä Keljo - MYYMÄLÄ SULJETTU

Kylmälahdentie 6
40500 Jyväskylä
Ma-Pesuljettu
Lasuljettu
Susuljettu

Hehku Kuopio Matkus - MYYMÄLÄ SULJETTU

Matkuksentie 60
70800 Kuopio
Ma-Pesuljettu
Lasuljettu
Susuljettu

Hehku Kuopio Päiväranta - MYYMÄLÄ SULJETTU

Päivärannantie 18
70420 Kuopio
Ma-Pesuljettu
Lasuljettu
Susuljettu

Hehku Oulu Ideapark - MYYMÄLÄ SULJETTU

Ritaharjuntie 49
90540 Oulu
Ma-Pesuljettu
Lasuljettu
Susuljettu

Hehku Oulu Pekurinkulma - MYYMÄLÄ SULJETTU

Kauppurienkatu 12
90100 Oulu
Ma-Pesuljettu
Lasuljettu
Susuljettu

Hehku Seinäjoki Jouppi - MYYMÄLÄ SULJETTU

Suupohjantie 45
60320 Seinäjoki
Ma-Pesuljettu
Lasuljettu
Susuljettu